Propojení jednotlivých funkcí

Spisem to začíná, ale nekončí. Advokátní agenda přináší propojení spisů s dalšími funkcemi pro zefektivnění práce.

Funkce workflow vám šetří čas i peníze. Jednotlivé moduly spolu dokáží komunikovat a tak zjednodušit vaši práci.

custom-icon-medium

 

SPISY A POŠTA

Ke spisu patří nejen základní dokumentace, ale také další dokumenty, které se během kauzy vytváří. V systému online agendy nemusíte vše tisknout a uchovávat. Jednoduše přímo ke spisu přetáhnete dokumenty z plochy, přepošlete email přímo do spisu nebo uložíte příchozí papírovou poštu. Po otevření konkrétního spisu máte všechny dokumenty po ruce.

MAPOVÁNÍ PRŮBĚHU KAUZY

Advokátní agenda sleduje také celý průběh spisu a jednotlivé úkony, které se v něm dějí. Navíc k jednotlivým etapám můžete přidávat komentáře nebo další dokumenty. Máte tak k dispozici kompletní přehled o čase, který jste nad kauzou strávili.

UŽ NIKDY NEZAPOMENETE NA DŮLEŽITÉ TERMÍNY

Advokátní agenda funguje také jako vaše sekretářka, která vám připomíná termíny a hlídá plnění úkolů. Ke spisům lze totiž přidávat termíny a úkoly. Jednotlivé úkoly lze snadno rozdělit mezi ostatní kolegy a hlídat jejich dodržování v rámci každého spisu. Systém pak hlídá dodržování termínů a při jejich nedodržení vám okamžitě pošle notifikaci, která vás na to upozorní. Navíc vám dokáže posílat také upomínky před začátkem schůzek a klíčových termínů. Budete tak vždy o krok vpředu a na nic nezapomenete.

NEUSTÁLÝ BOJ S VÝKAZY

Tak ten je konečně u konce. Efektivní sledování odvedené práce a její následné fakturování hraje klíčovou roli v životě každého podnikatele. Advokátní agenda vám dokáže pomoci a celý systém urychlit. Systém totiž generuje reporty o úkonech provedených v rámci jednotlivých kauz a i v rámci jednoltivých osob, které na případu pracují. Máte tak přehled jak o výnosech, tak nákladech s kauzou spojených.

Propojení jednotlivých funkcí was last modified: Červenec 24th, 2014 by System4u

Kontakt

System4u s.r.o.
Křížová 18, 603 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, s.r.o.
Powered by Wordpress

Nahoru