Kalendář

Nedílnou součástí aplikace je Kalendář.

V tomto modulu můžete jednoduše vytvářet události. Kalendář je možné rozdělit na osobní a skupinový. Sdílený kalendář pak pomáhá především v rámci týmové spolupráce.

Samozřejmostí je kooperace s modulem Úkoly pro ještě efektivnější spolupráci s kolegy.

kalendar_new

 

Kalendář je klíčovou aplikací pro plánování událostí a také hlídání termínů.

Bez tohoto modulu prostě nelze fungovat. V případě, že si potřebujette naplánovat schůzku, oddělit osobní a pracovní události nebo je naopak synchronizovat dohromady, vždy je potřeba online aplikace, která bude tyto informace shromažďovat a hlídat za vás plnění termínů.

Najdete v něm všechny naplánované ale i již realizované události.

Plánování je možné v pohledu měsíc, týden nebo konkrétní den. Na blížící se termín vás tak vždy upozorní systém, takže už nikdy nic nepropásnete.

Kalendář vám pomáhá plánovat, organizovat svůj čas, nahlížet do kalendářů kolegů a hlídá vaše termíny.

Osobní kalendář

Aplikace vám umožní vytvářet jak osobní, tak pracovní kalendář. Orientace mezi nimi je velmi jednoduchá na jeden překlik. Plánovat můžete na jeden den, týden nebo měsíc. V rámci zadávání nové události můžete kromě klasických informací navíc zadat pozvání další osoby nebo si např. zarezervovat firemní auto.

Sdílené kalendáře

Jedinečná aplikace pro týmovou spolupráci. Kalendáře je možné sdílet s kolegy a zaměstnanci vaší firmy. Získáváte přehled nad plněním termínů.

Kalendář was last modified: Červenec 27th, 2016 by develop

Kontakt

System4u s.r.o.
Křížová 18, 603 00, Brno
T: +420 543 210 522
E:
IČ: 26945231
DIČ: CZ26945231

© 2020 System4u, s.r.o.
Powered by Wordpress

Nahoru